osvita.mediasapiens.ua

Про нас

Проект «Суспільне мовлення» був започаткований у 2010 році.

Мета

Основна мета проекту – популяризувати ідею Суспільного в Україні, а також спонукати регуляторні органи у сфері медіа почути і прислухатись до громадської та експертної думки щодо суспільного мовлення, сприяти його якнайшвидшому створенню.

Цільова аудиторія

Громадськість. Журналісти, студенти-медійники, активісти, керівники та співробітники громадських організацій, співробітники посольств, західних фондів, регуляторних органів, власники та топ-менеджмент телекомпаній, друкованих та електронних ЗМІ, навколомедійної сфери, а також народні депутати України.

Редакція

Наталія Лигачова
Наталія Лигачова
Голова правління ГО «Детектор медіа»

Засновник та шеф-редактор порталу «Детектор медіа» з 2016 року. Засновник і шеф-редактор порталу «Телекритика» (2001-2015 рр.). Заслужений журналіст України. Володарка нагороди «Лідерство у ЗМІ» Міжнародної неурядової організації Internews Network (2008р.) та премії імені Герда Буцеріуса «Вільна преса Східної Європи» (2011р.), яка вручається журналістам за професіоналізм і громадянську мужність. Член комісії з журналістської етики. Член НСЖУ та ННПУ. Найчастіше цитований телеканалами та ділової пресою експерт у медіасфері.

 

Світлана Остапа
Світлана Остапа
Редактор та оглядач сайту «Суспільне мовлення»

Заступник шеф-редактора зі зв'язків із громадськістю порталу «Детектор медіа».

Заслужений журналіст України. Член Наглядової ради Суспільного мовлення; член Громадської ради при Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики; член Громадської ради при Держкомтелерадіо; член Комісії з журналістської етики.
В "Телекритиці" працювала з 2006 року.

Контакти

Контакти редакції:

Тф.: +38 (044) 290-82-76

Email редакції: stv@detector.media

Адреса: 04071, м. Київ, пров. Ярославський, 7/9, оф. 10.

Сайт «Суспільне мовлення»  – проект ГО «Детектор медіа».